Pobednica "Zadruge 2" Luna Đogani ovih dana je interesantna medijima zbog ulaska njenog bivšeg dečka Marka Miljkovića u aktuelnu sezonu ovog rijalitija.
Iako svi očekuju da Luna to komentariše, ona to odbija iz razloga što više nije deo rijalitija.
- Ja sam rekla da ja to neću komentarisati. Evo tek je počelo, ušao je pre par dana. Ja sam se trudila i tatu da ne komentarišem nešto mnogo jer ja više nisam deo Zadruge, a tamo sam pominjana stalno. Dvadeset četiri sata samo se priča o meni, uvek sam u nekoj priči... Tako da ja nemam uopšte bilo šta da kažem, ni da budem fizički prisutna tamo, ja sam tamo - poručila je ona i dodala da će se truditi da ne priča ni ubuduće o Markovom učešču u rijalitiju kako bi sačuvala svoj mir.
[embed]https://www.instagram.com/p/B8AVzVYJK9i/[/embed]
- Neću nešto mnogo davati tome na značaju, neću mnogo pričati o tome jer je to mnogo bolje za mene i neki moj mir i put kojim sam krenula. Ja sam bila tamo dve godine, pobedila sam - rekla je Luna.
Foto: Instagram
Izvor: PRessSerbia/Pink.rs
#Komentari #LunaĐogani #MarkoMiljkovic #Zadruga3 #PRessSerbia
Нема коментара:
Постави коментар