недеља, 23. септембар 2018.

REMI I SKANDAL NA "VEČITOM DERBIJU"!

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su večeras 1:1 u 158. "večitom derbiju" koji se igrao u Humskoj.

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde remizirali su u 158. večitom derbiju u Humskoj - 1:1 (1:0)

Partizan je poveo u 33. minutu preko Rikarda, konačan rezultat postavio je Boaći u 72. minutu.

Veliku buru podigao je pogodak Zvezdinog napadača Boaćija, jer se nije jasno videlo da li je lopta prešla gol-liniju, a sudija Danilo Grujić je posle konsultacija sa pomoćnicima pokazao na centar.

Zbog ove sudijske odluke digla se velika prašina u javnosti, a nema sumnje da su najbesniji bili fudbaleri i navijači Partizana.

Nakon utakmice, demolirana je svlačionica arbitra Grujića, a najverovatnije od strane nezadovoljnih ljudi koji su imali isto mišljenje kao Vladimir Stojković, da lopta nije prešla gol liniju.