понедељак, 6. јануар 2020.

MARKO MILJKOVIĆ BEZ LUNE NA BOŽIĆ!

Marko Miljković ove godine Božić neće dočekati sa Lunom Đogani. Umesto u rijalitiju, Marko dan provodi u Brusu među svojom porodicom.






Išao je po badnjak sa svojim prijateljima, pa podelio sliku na Instagramu na kojoj je taj trenutak zabeležen.

"Srećno Badnje veče", napisao je Miljković na svom profilu.

Izvor: PressSerbia/Kurir

#LunaĐogani #MarkoMiljkovic #Raskid #PRessSerbia

Нема коментара:

Постави коментар