уторак, 21. април 2020.

INDI OBJAVILA PRVU FOTKU NAKON IZLASKA IZ BOLNICE: Nakon što joj je život visio o koncu, ona sada OVAKO izgleda (FOTO)

Indira Aradinović Indi je na svom Instagram profilu objavila selfi nakon dužeg perioda. Ona je izašla iz bolnice i nalazi se u svom domu.






Podsetimo, Indi je nedeljama bila u bolnici zbog operacije želuca, koja se zakomplikovala, zbog čega joj je život visio o koncu.

Naime, ona je sada objavil fotografiju iz svog doma i poslala snažnu poruku.



 










View this post on Instagram























 

A post shared by INDY_ARA (@indy_ara_indira) on






"Biće sve ok, ostanite kod kuće", napisala je Indi.

Izvor: PressSerbia

#Indi #IndiraAradinović #Pevacica #PRessSerbia

Нема коментара:

Постави коментар