уторак, 21. април 2020.

DARKO VASKRS PROVEO U BRESTAČU: Poklonima obradovao Lorenu i Alekseja, a evo koju je ulogu sam sebi dao!

Pevač Darko Lazić Vaskrs provodi sa porodicom u Brestaču, a kako kaže, prethodnih godina nije bilo tako. Pevač ovaj put zbog epidemije koronavirusa nema nastupe, pa praznike provodi kod kuće.






- Praznike volim da provodim uz svoju porodicu, ali nažalost, to nije često moguće jer stalno radim i imam obaveze. Sad je idealna prilika za porodicu. Organizovao sam porodični ručak uz potpuno prijatnu atmosferu. Pripremljena je divna gozba - kazao je Darko.

U porodici Lazić mališani se daruju već tradicionalno za sve praznike.

- Što se tiče poklona, ja sam uvek dobijao poklone od zeke. Ali s obzirom na to da su ove godine specifični uslovi, niko neće dobiti poklon sem Alekseja i Lorene. I to od mene i Marine, naravno. Biće to razni paketići koje ću im pokloniti umesto uskršnjeg zeke - rekao je on.

Izvor: PressSerbia/Kurir

#DarkoLazic #Porodica #Uskrs #PRessSerbia

Нема коментара:

Постави коментар