Ne može. Jednostavno ne može.
Drugi teniser sveta, Aleksander Zverev ipak neće igrati na US openu, poslednjem ovogodišnjem Gren Slem turniru koji 29. avgusta počinje u Njujorku.
Nemac se još nije u potpunosti oporavio od loma zgloba, koji je zaradio u polufinalu Rolan Garosa u duelu protiv Rafaela Nadala početkom juna.
- Kada bi bila reč o običnom turniru u kojem se mečevi igraju na dva dobijena seta, tada bih bio spreman. Međutim, teško je da se vratim na turniru na kojemu se mečevi igraju na tri dobijena seta - objavio je 25-godišnji Zverev.
Foto: Pixabay
Izvor: PRessSerbia/ Srbija Danas
#AleksandarZverev, #Tenis, #UsOpen, #Zverev #PRessSerbia #PRessSrbija
Нема коментара:
Постави коментар