Prava domaćica!
Pevačica Goca Tržan odlučila je nakon uvođenja vanrednog stanja zbog epidemije koronavirusa, da će vreme provoditi kvalitetno dok boravi u izolaciji.
Pevačica se trudi da ugodi svojim ukućanim, zbog čega im kuva i priprema domaću hranu, ali se trudi i da ugodi sebi.
Ona vodi i neku vrstu dnevnika, koji svi mogu da vide na njenoj Instagram stranici.
- Ovih dana: lenčarila, čitala, usisavala, peglala, sredila ostavu, kuvala, kuvala, kuvala... Kad kazem kuvala, mislim na lazanju, vafle, biftek, umesila i ispekla vrhunski domaci hleb (bolji nego u pekari), lovačke snicle, roštilj. I zato evo jedne slike iz mog kraljevstva, kuhinje - napisala je povačica u svojoj novoj objavi.
View this post on Instagram
Izvor: PressSerbia
#GocaTrzan #Karantin #Kuhinja #Pevacica #PRessSerbia
Нема коментара:
Постави коментар