уторак, 23. август 2022.

Relja Popović o braku sa Nikolijom: Jednoj rečenici otkrio sve o njoj

Reper Relja Popović već godinama je u skladnoj zajednici sa koleginicom Nikolijom Jovanović, sa kojom ima dve ćerke Reu i Hanu, a sada je otkrio kakav njih dvoje imaju odnos na sceni, a kakav u svoja četiri zida. Relja je otkrio i da planira više da se angažuje kada je gluma u pitanju.






- Nije teško kada si na sceni sa nekim koga volim. Srećan sam što imam priliku za to. Zajedno smo nastupali na jednom festivalu i bilo je baš lepo. Mi se zaista odlično razumemo. Nikolija i ja se nikada nismo posvađali. Možda baš zato što se bavimo istim poslom - rekao je on i otkrio ko zna da kasni:

- Oboje smo profesionalni, tako da ne kasnimo ni ona ni ja.

Reper kaže da nema nikakav ritual pred nastup.

- Ne, samo volim tišinu. Trudim se da se isključim koliko god je moguće i fokusiram se na to da nastup odradim najbolje što mogu.

Relja je provorio o seriji "Besa" u kojoj je igrao.

- Izuzetno sam ponosan na taj projekat. Na snimanju je uvek bila odlična energija. Ništa nije teško kada radite sa profesionalcima.

Relja tvrdi da za sada nema u planu inostranu karijeru kada je gluma u pitanju.

- Ne, jer sam trenutno fokusiran na pevanje. Ali voleo bih da se u budućnosti više bavim glumom, zato što su to moje dve najveće ljubavi. Snimio sam film "Videoteka" Luke Bursaća, jedva čekam da izađe.

Relja Popović je izneo i svoje mišljenje o Teodori Džehverović, te naveo da nema u planu da snimi duet sa njom.

- Nismo pričali o tome. Teodoru veoma cenim zbog toga što je sama gradila svoj put. Treba da bude ponosna na sebe zbog uspeha koji je postigla - rekao je Popović za "Informer".

#Pevac, #ReljaPopovic #PRessSerbia #PRessSrbija

Нема коментара:

Постави коментар